O nás

Čo robíme

Sme spoločnosť zaoberajúca sa opravou automobilov poškodených krupobitím, ktorá svojím profesionálnym prístupom a skvele odvedenej práci presvedčila už tisíce zákazníkov v Európe i po celom svete. V Rakúsku, Belgicku, Nemecku a dokonca v Amerike po cestách jazdia vozidlá, ktoré vďaka nám vyzerajú ako nové.

  • Oprava preliačin po krupobití, ľadovci
  • Oprava preliačin po neopatrnom parkovaní
  • Oprava preliačin spôsobených vandalizmom
  • Oprava ťukancov na aute
  • Oprava deformácii na karosérii
  • Iné poškodenia na karosérii

Garancia kvality práce a služieb

Dlhoročné skúsenosti

Individuálny prístup k zákazníkovi

Medzinárodná podpora

Asistenčné služby

O technológii

Pri oprave preliačin používame inovatívnu metódu PDR (Paintless dent repair), pomocou ktorej opravíme poškodenie karosérie bez nutnosti lakovania. PDR metóda opravy preliačin je preferovaným spôsobom opravy kvôli šetrnosti k životnému prostrediu, rýchlej aplikácii a výsledku, ktorý je na nerozoznanie od vzhľadu karosérie automobilu pred poškodením.

Paintless dent repair (PDR), tiež známe ako paintless dent remover, opisuje spôsob odstraňovania drobných preliačin z karosérie motorového vozidla. Široká škála poškodení môže byť opravená pomocou opravy preliačin bez lakovania, pokiaľ je povrch laku neporušený. Bezlaková oprava prieliačín môže byť použitá na hliníkových aj oceľových dieloch karosérie.

Najbežnejšie praktické využitie pri oprave prieliačín bez lakovania je oprava poškodení krupobitím, preliačín na karosérií po neopatrnom parkovaní, vandalizme a iných deformáciach karosérie.