OPRAVA PRELIA─îIN NA AUTE – BARDEJOV
Do┼żivotn├í z├íruka

ÔşÉÔşÉÔşÉÔşÉÔşÉ 5.0 (140+ Google recenzi├ş)

H─żad├íte firmu na opravu prelia─Źin v Bardejove ?

Na┼ía spolo─Źnos┼ą pon├║ka profesion├ílne a cenovo dostupn├ę opravy prelia─Źin v meste Bardejov. ┼ápecializujeme sa na opravy ├íut po krupobit├ş, ─żadovci, vandalizme, ┼ąukancov po parkovan├ş, deform├íci├ş a in├Żch po┼íkoden├ş.

Pomocou najmodernej┼íej technol├│gie a met├│de zvanej PDR oprav├şme va┼íe auto bez ─Ćal┼íieho po┼íkodenia laku a nutnosti lakovania, gitovania alebo br├║senia.

Nez├íle┼ż├ş na tom, ─Źi ┼żijete v Bardejove, Pre┼íove, Ko┼íiciach, Michalovciach alebo Poprade – na┼ía spolo─Źnos┼ą je tu, aby va┼íe auto vr├ítila do p├┤vodn├ęho stavu.

Kontaktujte n├ís e┼íte dnes a dohodnite si term├şn. Te┼í├şme sa na mo┼żnos┼ą obnovi┼ą kr├ísu a hodnotu v├í┼ího vozidla.

─îo je to

Techol├│gia PDR

Technol├│gia PDR sa na opravu prelia─Źin po krupobit├ş vyu┼ż├şva viac ako 20 rokov, i ke─Ć na na┼íom trhu je relat├şvnou novinkou. V odvetv├ş automobilov├ęho priemyslu je t├íto met├│da ve─żmi ┼żiadan├í z viacer├Żch d├┤vodov: n├íklady na opravu sa minimalizuj├║, skracuje sa ─Źas opravy, p├┤vodn├Ż lak je zachovan├Ż, vozidlo je pova┼żovan├ę za neb├║ran├ę a t├Żm p├ídom sa nemen├ş jeho zostatkov├í cena. Progres├şvnu technol├│giu opravy prelia─Źin PDR preferuj├║ pois┼ąovne, automobilov├ę fabriky, servisy, autobaz├íre a samozrejme aj z├íkazn├şci zo ┼íirokej verejnosti.

Viac informácii

PDR opravy prielia─Ź├şn po krupobit├ş, neopatrn├ęho parkovania, alebo vandalizmu sa robia dvomi sp├┤sobmi. Pri prvom postupe sa oprava prelia─Ź├şn vykon├íva vytl├í─Źan├şm prelia─Źiny ┼ípeci├ílnymi n├ístrojmi z vn├║tornej strany karos├ęrie. Touto met├│dou sa d├í dosta┼ą aj k ve─żmi nepr├şstupn├Żm miestam. Pri druhom postupe sa prelia─Źiny opravuj├║ vy┼ąahovan├şm z vonkaj┼íej strany. Tento postup je volen├Ż v pr├şpadoch, kedy sa technik nevie dosta┼ą k po┼íkodeniu z vn├║tornej strany. Na prelia─Źinu sa nalepia takzvan├ę hr├şbiky a deform├ícia sa vyrovn├íva ┼ąahom. K dokonal├ęmu v├Żsledku sa n├ísledne vyu┼ż├şvaj├║ jemn├ę doklepania vyrovn├ívaj├║ce i drobn├ę prelia─Źiny. O prvotriednosti met├│dy sved─Ź├ş aj to, ┼że pomocou PDR lampy sa daj├║ odhali┼ą po┼íkodenia, ktor├ę s├║ vo─żn├Żm okom ┼ąa┼żko vidite─żn├ę, a to napr├şklad ke─Ć je auto po┼íkoden├ę krupobit├şm. Cena opravy karos├ęrie auta po krupobit├ş sa odv├şja od viacer├Żch faktorov. Za─Źali sme s opravami prelia─Źin na aute v Pre┼íove, ale teraz V├ím m├┤┼żeme auto vr├íti┼ą do p├┤vodn├ęho stavu v akejko─żvek dielni na┼íich zmluvn├Żch partnerov po celej SR.

V├Żhody

PDR technol├│gie

´ůô

Auto nestráca na svojej hodnote

ţÇŞ

Zachovanie p├┤vodn├ęho laku, bez tmelenia, br├║senia, lakovania

´çÜ

Skr├ítenie ─Źasu opravy, oproti klasick├ęmu lakovaniu do 24hod├şn, z├íle┼ż├ş od rozsahu ┼íkody po krupobit├ş

´ôę

Úspora nákladov na opravu

´Ćş

Oprava metódou PDR nemá vplyv na záruku automobilu

´ůĄ

Met├│da akceptovan├í a schv├ílen├í pois┼ąov┼łami

Pom├┤┼żeme V├ím s vybaven├şm poistnej udalosti

Partneri