Oprava prelia─Źin Michalovce

Oprava prelia─Źin na aute bez lakovania.

H─żad├íte odborn├şkov na opravy prelia─Źin v Michalovciach?

Na┼íe Slu┼żby

Pou┼ż├şvame najaktu├ílnej┼íie met├│dy a PDR technol├│giu (Paintless Dent Repair) pre odstra┼łovanie prelia─Źin z v├í┼ího auta. T├íto technika n├ím umo┼ż┼łuje opravi┼ą prelia─Źiny bez po┼íkodenia p├┤vodnej farby a odstr├ínenia potreby dodato─Źn├ęho lakovania, gitovania alebo br├║senia. Bez oh─żadu na ve─żkos┼ą alebo z├íva┼żnos┼ą po┼íkodenia, sme schopn├ş vr├íti┼ą v├í┼í automobil do jeho p├┤vodnej formy.

Na┼ía P├┤sobnos┼ą

Na┼íe slu┼żby sa nes├║stre─Ćuj├║ len na Michalovce. S hrdos┼ąou poskytujeme na┼íe prepracovan├ę slu┼żby aj z├íkazn├şkom v Ko┼íiciach, Pre┼íove, Poprade a Bardejove. Kdeko─żvek sa nach├ídzate, sme pripraven├ş prich├ídza┼ą a obnovi┼ą estetiku a hodnotu v├í┼ího vozidla.

Kontaktujte Nás

Ak potrebujete spo─żahliv├ę, r├Żchle a efekt├şvne opravy prelia─Źin, neodkladajte a kontaktujte n├ís ihne─Ć.┬áRezervujte si term├şn a my sa s rados┼ąou pust├şme do obnovy v├í┼ího vozidla.

Ako odborn├şkom na opravy prelia─Źin je na┼íim cie─żom je obnovi┼ą p├┤vodn├Ż vzh─żad a hodnotu v├í┼ího vozidla. Nech u┼ż ste kdeko─żvek, sme tu pre v├ís, aby sme v├ím poskytli kvalitn├ę a cenovo dostupn├ę rie┼íenia pre opravy prelia─Źin.

Kontaktujte n├ís a za─Źnite proces obnovy v├í┼ího vozidla u┼ż dnes.

─îo je to

Techol├│gia PDR

PDR technol├│gia sa na opravu prelia─Źin z krupobitia aplikuje u┼ż viac ako 20 rokov, hoci na n├í┼í trh prich├ídza ako relat├şvna novinka. T├íto met├│da je v automobilovom odvetv├ş ve─żmi popul├írna z mno┼żstva d├┤vodov: redukcia n├íkladov na opravu, skr├ítenie ─Źasu opravy, zachovanie origin├ílneho laku, ponechanie vozidla v stave „neb├║ran├ę“ a t├Żm aj udr┼żanie jeho zostatkovej hodnoty.

T├íto vyspel├í technika opravy prelia─Źin PDR je preferovan├í pois┼ąov┼łami, automobilkami, servisn├Żmi stanicami, autobaz├írmi a samozrejme aj ┼íirokou klientelou.

─îo je PDR? PDR je met├│da opravy men┼í├şch po┼íkoden├ş na karos├ęrii auta, napr├şklad prelia─Źin sp├┤soben├Żch krupobit├şm, nespr├ívnym parkovan├şm alebo vandalizmom.

Ako PDR funguje? Existuj├║ dva hlavn├ę pr├şstupy v PDR:

  1. Vytl├í─Źanie prelia─Źin z vn├║tra karos├ęrie.
  2. Vy┼ąahovanie prelia─Źin z vonkaj┼íej strany pomocou ┼ípeci├ílne nalepen├Żch „hr├şbikov“.

Detekcia Po┼íkoden├ş: PDR technol├│gia umo┼ż┼łuje detekciu aj ┼ąa┼żko vidite─żn├Żch po┼íkoden├ş v─Ćaka ┼ípeci├ílnej PDR lampe.

Cena Opravy: Cena opravy z├ívis├ş od r├┤znych faktorov, vr├ítane rozsahu a typu po┼íkodenia.

Kde PDR Pon├║kame: P├┤vodne sme za─Źali s opravami v Pre┼íove, ale teraz sme schopn├ş vykona┼ą opravu na akomko─żvek mieste prostredn├şctvom na┼íich partnerov po celom Slovensku.

V├Żhody

PDR technol├│gie

´ůô

Auto nestráca na svojej hodnote

ţÇŞ

Zachovanie p├┤vodn├ęho laku, bez tmelenia, br├║senia, lakovania

´çÜ

Skr├ítenie ─Źasu opravy, oproti klasick├ęmu lakovaniu do 24hod├şn, z├íle┼ż├ş od rozsahu ┼íkody po krupobit├ş

´ôę

Úspora nákladov na opravu

´Ćş

Oprava metódou PDR nemá vplyv na záruku automobilu

´ůĄ

Met├│da akceptovan├í a schv├ílen├í pois┼ąov┼łami

Pom├┤┼żeme V├ím s vybaven├şm poistnej udalosti

Partneri

N├íjdete n├ís v t├Żchto lokalit├ích

Mestá

Prešov

oprava prelia─Źin pre┼íov

Košice

oprava prelia─Źin ko┼íice

Poprad

oprava preliacin poprad

Bardejov

oprava prelia─Źin bardejov

Michalovce

Oprava prelia─Źin Michalovce