OPRAVA PRELIAČIN NA AUTE – PREŠOV
Doživotná záruka

⭐⭐⭐⭐⭐ 5.0 (140+ Google recenzií)

Hľadáte firmu na opravu preliačin v meste Prešov ?

Naša spoločnosť ponúka profesionálne a cenovo dostupné opravy preliačin v meste Prešov. Špecializujeme sa na opravy áut po krupobití, ľadovci, vandalizme, ťukancov po parkovaní, deformácií a iných poškodení.

Pomocou najmodernejšej technológie a metóde zvanej PDR opravíme vaše auto bez ďalšieho poškodenia laku a nutnosti lakovania, gitovania alebo brúsenia.

Nezáleží na tom, či žijete v Prešove, Košiciach, Michalovciach alebo Poprade – naša spoločnosť je tu, aby vaše auto vrátila do pôvodného stavu.

Kontaktujte nás ešte dnes a dohodnite si termín. Tešíme sa na možnosť obnoviť krásu a hodnotu vášho vozidla.

Čo je to

Techológia PDR

Technológia PDR sa na opravu preliačin po krupobití využíva viac ako 20 rokov, i keď na našom trhu je relatívnou novinkou. V odvetví automobilového priemyslu je táto metóda veľmi žiadaná z viacerých dôvodov: náklady na opravu sa minimalizujú, skracuje sa čas opravy, pôvodný lak je zachovaný, vozidlo je považované za nebúrané a tým pádom sa nemení jeho zostatková cena. Progresívnu technológiu opravy preliačin PDR preferujú poisťovne, automobilové fabriky, servisy, autobazáre a samozrejme aj zákazníci zo širokej verejnosti.

Viac informácii

PDR opravy prieliačín po krupobití, neopatrného parkovania, alebo vandalizmu sa robia dvomi spôsobmi. Pri prvom postupe sa oprava preliačín vykonáva vytláčaním preliačiny špeciálnymi nástrojmi z vnútornej strany karosérie. Touto metódou sa dá dostať aj k veľmi neprístupným miestam. Pri druhom postupe sa preliačiny opravujú vyťahovaním z vonkajšej strany. Tento postup je volený v prípadoch, kedy sa technik nevie dostať k poškodeniu z vnútornej strany. Na preliačinu sa nalepia takzvané hríbiky a deformácia sa vyrovnáva ťahom. K dokonalému výsledku sa následne využívajú jemné doklepania vyrovnávajúce i drobné preliačiny. O prvotriednosti metódy svedčí aj to, že pomocou PDR lampy sa dajú odhaliť poškodenia, ktoré sú voľným okom ťažko viditeľné, a to napríklad keď je auto poškodené krupobitím. Cena opravy karosérie auta po krupobití sa odvíja od viacerých faktorov. Začali sme s opravami preliačin na aute v Prešove, ale teraz Vám môžeme auto vrátiť do pôvodného stavu v akejkoľvek dielni našich zmluvných partnerov po celej SR.

Výhody

PDR technológie

Auto nestráca na svojej hodnote

Zachovanie pôvodného laku, bez tmelenia, brúsenia, lakovania

Skrátenie času opravy, oproti klasickému lakovaniu do 24hodín, záleží od rozsahu škody po krupobití

Úspora nákladov na opravu

Oprava metódou PDR nemá vplyv na záruku automobilu

Metóda akceptovaná a schválená poisťovňami

Pomôžeme Vám s vybavením poistnej udalosti

Partneri